Amphenol Aerospace Operations TVS07RF-15-19JE
TVS07RF-15-19JE picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RF-15-19JE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 19C 19#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RF-15-19JE.pdf
Availability of TVS07RF-15-19JE
QUANTITY
TVS07RF-15-19JE Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RF-15-19JE
Internal Part NumberEIS-TVS07RF-15-19JE
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RF-15-19JE
Related LinksTVS07RF, TVS07RF-15-19JE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RF-15-19JE Details Description
Related parts for TVS07RF-15-19JE
SWITCH DIP LEVER 6P MULT POLE BL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .050 SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN 05VOUT datasheet.pdf
SWITCH OCTAL ROTARY DIP SMD datasheet.pdf
RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 1W MONO AB 8DIP datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 2VOUT 10W datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 450V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 315MA 120 MOHM datasheet.pdf