Amphenol Aerospace Operations TVS07RF-15-35SD-LC
TVS07RF-15-35SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RF-15-35SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 37C 37#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RF-15-35SD-LC.pdf
Availability of TVS07RF-15-35SD-LC
QUANTITY
TVS07RF-15-35SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RF-15-35SD-LC
Internal Part NumberEIS-TVS07RF-15-35SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RF-15-35SD-LC
Related LinksTVS07RF-1, TVS07RF-15-35SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RF-15-35SD-LC Details Description
Related parts for TVS07RF-15-35SD-LC
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1808 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 0.909 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FUSE AUTO 40A 58VDC 10 PC datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 51 TYPE D 29POS datasheet.pdf
OPTOISO 5KV PUSH PULL 6SO datasheet.pdf
RES 23.313K OHM 0.3W 0.01% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS T/H GOLD datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 3W datasheet.pdf