Amphenol Aerospace Operations TVS07RF-25-24A
TVS07RF-25-24A picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RF-25-24A
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 PIN J/N REC
Datasheet Download
TVS07RF-25-24A.pdf
Availability of TVS07RF-25-24A
QUANTITY
TVS07RF-25-24A Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RF-25-24A
Internal Part NumberEIS-TVS07RF-25-24A
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RF-25-24A
Related LinksTVS07RF, TVS07RF-25-24A Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RF-25-24A Details Description
Related parts for TVS07RF-25-24A
IC Z8 GP MCU 16K OTP 20SSOP datasheet.pdf
POT 1.0M OHM THUMBWHEEL CERM ST datasheet.pdf
IC CLK ZDB 8OUT 133MHZ 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 65POS 30AWG 48IN datasheet.pdf
RECT BRIDGE GPP 1.5A 50V DFM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
RES SMD 7.5 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 40A DPAK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf