Amphenol Aerospace Operations TVS07RK-21-39JE
TVS07RK-21-39JE picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RK-21-39JE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 39C 37#20 2#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RK-21-39JE.pdf
Availability of TVS07RK-21-39JE
QUANTITY
TVS07RK-21-39JE Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RK-21-39JE
Internal Part NumberEIS-TVS07RK-21-39JE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RK-21-39JE
Related LinksTVS07RK, TVS07RK-21-39JE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RK-21-39JE Details Description
Related parts for TVS07RK-21-39JE
CONN RECEPT 6POS 22AWG MTA156 datasheet.pdf
DIODE ZENER 39V 500MW DO35 datasheet.pdf
RELAY OPTOMOS 120MA DP-NO 8FLTPK datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SSOP datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 600V 1A TO92 datasheet.pdf
Connector Socket 42 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
381 TB PLG SKT RA TMT datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 7POS 0.50MM R/A datasheet.pdf