Amphenol Aerospace Operations TVS07RS-15-18HN
TVS07RS-15-18HN picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RS-15-18HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RS-15-18HN.pdf
Availability of TVS07RS-15-18HN
QUANTITY
TVS07RS-15-18HN Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RS-15-18HN
Internal Part NumberEIS-TVS07RS-15-18HN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RS-15-18HN
Related LinksTVS07RS, TVS07RS-15-18HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RS-15-18HN Details Description
Related parts for TVS07RS-15-18HN
IC REG LDO 8V 1.5A TO220AB datasheet.pdf
ACCESSORY HARDWARE KIT 4POS datasheet.pdf
CONN CAP 3POS UNIV-M-N-L BLUE datasheet.pdf
IC PC MAIN CLOCK CK505 64-TSSOP datasheet.pdf
IC DAC 24BIT 192KHZ MULTI 28SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
RES 200K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE MGNT FLAT CLIP datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER LVPECL 32VFQFN datasheet.pdf
OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
2MM FB 4 ROW HDR CVR 384P datasheet.pdf