Amphenol Aerospace Operations TVS07RS-15-5JN-LC
TVS07RS-15-5JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RS-15-5JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 5C 5#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RS-15-5JN-LC.pdf
Availability of TVS07RS-15-5JN-LC
QUANTITY
TVS07RS-15-5JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RS-15-5JN-LC
Internal Part NumberEIS-TVS07RS-15-5JN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RS-15-5JN-LC
Related LinksTVS07RS-, TVS07RS-15-5JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RS-15-5JN-LC Details Description
Related parts for TVS07RS-15-5JN-LC
FUSE CERM 25A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
LED BLUE 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
BOARD KEYCHAIN INF DANUBE EVM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
IC FPGA 191 I/O 256FBGA datasheet.pdf
SIGN ELECTRL WARN 14"X10" BLK/YL datasheet.pdf
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB datasheet.pdf
CAP CER 11PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf