Panasonic Electric Works TXD2SA-4.5V-4-X
TXD2SA-4.5V-4-X picture photo
Mfg. Part Number
TXD2SA-4.5V-4-X
Brief Description
TX-D RELAY2 FORM C 4.5V
Datasheet Download
TXD2SA-4.5V-4-X.pdf
Availability of TXD2SA-4.5V-4-X
QUANTITY
TXD2SA-4.5V-4-X Order Process
Ship out your order
Specifications of TXD2SA-4.5V-4-X
Internal Part NumberEIS-TXD2SA-4.5V-4-X
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXD2SA-4.5V-4-X
Related LinksTXD2SA-, TXD2SA-4.5V-4-X Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXD2SA-4.5V-4-X Details Description
Related parts for TXD2SA-4.5V-4-X
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK datasheet.pdf
BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:3 2.5GHZ 16MLF datasheet.pdf
CARDEDGE 60POS DUAL .125 GREEN datasheet.pdf
RES SMD 2.26K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
HEADER 29POS STR DUAL INSUL 1ROW datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
CABLE MARKER CLI M 2-4 RS/SW datasheet.pdf
KIT DEV A/V DAISY CHAIN MAC datasheet.pdf
RING CORE DBL CHOKE 1.5MH 20A datasheet.pdf