Panasonic Electric Works TXD2SS-L-1.5V-3
TXD2SS-L-1.5V-3 picture photo
Mfg. Part Number
TXD2SS-L-1.5V-3
Brief Description
TX-D RELAY2 FORM C 1.5V
Datasheet Download
TXD2SS-L-1.5V-3.pdf
Availability of TXD2SS-L-1.5V-3
QUANTITY
TXD2SS-L-1.5V-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TXD2SS-L-1.5V-3
Internal Part NumberEIS-TXD2SS-L-1.5V-3
How to Read Date Codes
EDA / CAD ModelsDownload from Accelerated Designs
Standard Package40
Category Relays
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXD2SS-L-1.5V-3
Related LinksTXD2SS-, TXD2SS-L-1.5V-3 Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXD2SS-L-1.5V-3 Details Description
Related parts for TXD2SS-L-1.5V-3
OSCILLATOR XO 8.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 470 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 9-36VIN 24VOUT datasheet.pdf
8-BIT ADDRESSABLE LATCH datasheet.pdf
RES 2.32K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS STR DUAL .100" datasheet.pdf
MODULAR SINGLE DOOR ENCL datasheet.pdf
OSC PROG 5NS 50PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
MICRO FINE 0.25MM datasheet.pdf
CONN RECPT 60POS 0.5MM DUAL SMT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf