Panasonic Electric Works TXS2SA-LT-4.5V
TXS2SA-LT-4.5V picture photo
Mfg. Part Number
TXS2SA-LT-4.5V
Brief Description
TXS RELAY 2 FORM C 4.5V
Datasheet Download
TXS2SA-LT-4.5V.pdf
Availability of TXS2SA-LT-4.5V
QUANTITY
TXS2SA-LT-4.5V Order Process
Ship out your order
Specifications of TXS2SA-LT-4.5V
Internal Part NumberEIS-TXS2SA-LT-4.5V
How to Read Date Codes
Standard Package40
Category Relays
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXS2SA-LT-4.5V
Related LinksTXS2SA-, TXS2SA-LT-4.5V Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXS2SA-LT-4.5V Details Description
Related parts for TXS2SA-LT-4.5V
RES ARRAY 5 RES 18K OHM 10SIP datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 250MW SMT3 datasheet.pdf
IC LATCH TRANSP OCT LV 20SOIC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 24KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 1.18" 1MM 14POS datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
VARISTOR 108V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
RES SMD 542 OHM 0.1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
NYLON INSL W/INSULATION GRIP DIS datasheet.pdf
FIXED IND 4.7MH 110MA 14.7 OHM datasheet.pdf