Panasonic Electric Works TXS2SS-LT-4.5V-1
TXS2SS-LT-4.5V-1 picture photo
Mfg. Part Number
TXS2SS-LT-4.5V-1
Brief Description
TXS RELAY 2 FORM C 4.5V
Datasheet Download
TXS2SS-LT-4.5V-1.pdf
Availability of TXS2SS-LT-4.5V-1
QUANTITY
TXS2SS-LT-4.5V-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of TXS2SS-LT-4.5V-1
Internal Part NumberEIS-TXS2SS-LT-4.5V-1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
Category Relays
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXS2SS-LT-4.5V-1
Related LinksTXS2SS-L, TXS2SS-LT-4.5V-1 Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXS2SS-LT-4.5V-1 Details Description
Related parts for TXS2SS-LT-4.5V-1
CONN EDGECARD 16POS .156 WW datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 1KV X7R 1825 datasheet.pdf
CAP CER 820PF 100V NP0 2220 datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM/VM 20-QSOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 14K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.3K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 15K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 6POS PIN datasheet.pdf