Murata Electronics North America TZ03Z050Y169B00
TZ03Z050Y169B00 picture photo
Mfg. Part Number
TZ03Z050Y169B00
Datasheet Download
TZ03Z050Y169B00.pdf
Availability of TZ03Z050Y169B00
QUANTITY
TZ03Z050Y169B00 Order Process
Ship out your order
Specifications of TZ03Z050Y169B00
Internal Part NumberEIS-TZ03Z050Y169B00
Delivery TimeIn stock, ship TZ03Z050Y169B00 today.
SeriesTZ03Z050Y
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZ03Z050Y169B00
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZ03Z05, TZ03Z050Y169B00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZ03Z050Y169B00 Details Description
Related parts for TZ03Z050Y169B00
IC SUPERVISOR MPU 2.93V SC-70-3 datasheet.pdf
CONN SPRING CONT 32 POS .137 SMD datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.33A 222 MOHM TH datasheet.pdf
IC ADC 16BIT 85KSPS SHTDN 16-DIP datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 1000' datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6000K 2SMD datasheet.pdf
SWITCH PLATE E-STOP DWN/OFF/SLW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CONN FFC TOP 18POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CONN FPC VERT 36POS 0.50MM SMD datasheet.pdf