Murata Electronics North America TZB4R200EB10R01
TZB4R200EB10R01 picture photo
Mfg. Part Number
TZB4R200EB10R01
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors TRIMMER 4.5-20PF 100V SMD
Datasheet Download
TZB4R200EB10R01.pdf
Availability of TZB4R200EB10R01
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
TZB4R200EB10R01 Order Process
Ship out your order
Specifications of TZB4R200EB10R01
Internal Part NumberEIS-TZB4R200EB10R01
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship TZB4R200EB10R01 today.
SeriesTZB4R200E
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZB4R200EB10R01
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZB4R20, TZB4R200EB10R01 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZB4R200EB10R01 Details Description
Related parts for TZB4R200EB10R01
IC CPLD 36MC 7.5NS 44PLCC datasheet.pdf
RES SMD 45.3K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DDR3 204P 9.2H RVS AU0.76 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES 0.221 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 310MA 2 OHM TH datasheet.pdf
508 TB SOCKET RA W/LATCH datasheet.pdf
CTV 18C 18#20 PIN J/N RECP datasheet.pdf
260 MHz, 16 ] 5 Buffered Video Crosspoint Switches IC datasheet.pdf