Murata Electronics North America TZC3Z060A110 3mm 6P
TZC3Z060A110 3mm 6P picture photo
Mfg. Part Number
TZC3Z060A110 3mm 6P
Datasheet Download
TZC3Z060A110 3mm 6P.pdf
Availability of TZC3Z060A110 3mm 6P
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of TZC3Z060A110 3mm 6P, we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. TZC3Z060A110 3mm 6P can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for TZC3Z060A110 3mm 6P, Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
TZC3Z060A110 3mm 6P Order Process
Ship out your order
Specifications of TZC3Z060A110 3mm 6P
Internal Part NumberEIS-TZC3Z060A110 3mm 6P
Delivery TimeIn stock, ship TZC3Z060A110 3mm 6P today.
SeriesTZC3Z060A11
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type3.2X4.5X1.6MM
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZC3Z060A110 3mm 6P
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZC3Z060A, TZC3Z060A110 3mm 6P Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZC3Z060A110 3mm 6P Details Description
Related parts for TZC3Z060A110 3mm 6P
CONN RECEPT 2POS DUAL datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 14-16 AWG 0.110" (2.79mm) Crimp datasheet.pdf
IC NVSRAM 64KBIT 35NS 28CDIP datasheet.pdf
TVS DIODE 13.6VWM DO204AL datasheet.pdf
RES 133 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 75K OHM 175W datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT CP datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 10A 240VAC datasheet.pdf
EMITTER IR 940NM 65MA datasheet.pdf