Murata Electronics North America TZC3Z060A310B00
TZC3Z060A310B00 picture photo
Mfg. Part Number
TZC3Z060A310B00
Datasheet Download
TZC3Z060A310B00.pdf
Availability of TZC3Z060A310B00
QUANTITY
TZC3Z060A310B00 Order Process
Ship out your order
Specifications of TZC3Z060A310B00
Internal Part NumberEIS-TZC3Z060A310B00
Delivery TimeIn stock, ship TZC3Z060A310B00 today.
SeriesTZC3Z060A
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZC3Z060A310B00
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZC3Z06, TZC3Z060A310B00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZC3Z060A310B00 Details Description
Related parts for TZC3Z060A310B00
CONN TERM PIN 22-26AWG TIN datasheet.pdf
CONN SPRING 14POS DUAL .335 SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 datasheet.pdf
IC CLOCK MULT ZD STD DRV 16-SOIC datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO263AB datasheet.pdf
WB SIDRTRY SIDXIT 1.0M CABLE datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 20% 6V AXIAL datasheet.pdf
BLZP 5.08/24/270LH SN OR BX datasheet.pdf
Connector Socket 14 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf