Murata Electronics North America TZV02Z100A117T00
TZV02Z100A117T00 picture photo
Mfg. Part Number
TZV02Z100A117T00
Datasheet Download
TZV02Z100A117T00.pdf
Availability of TZV02Z100A117T00
QUANTITY
TZV02Z100A117T00 Order Process
Ship out your order
Specifications of TZV02Z100A117T00
Internal Part NumberEIS-TZV02Z100A117T00
Delivery TimeIn stock, ship TZV02Z100A117T00 today.
SeriesTZV02Z100
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type3020
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZV02Z100A117T00
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZV02Z10, TZV02Z100A117T00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZV02Z100A117T00 Details Description
Related parts for TZV02Z100A117T00
SW ROTARY SP 200MA 0.5" PC MNT 2 datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 3V 20% 0402 datasheet.pdf
RES 10.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
RES 215 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 113 OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS PIN datasheet.pdf
FIXED IND 43UH 194MA 2.7 OHM TH datasheet.pdf
OSC VCTCXO 12.288MHZ LVDS SMD datasheet.pdf