Murata Electronics North America TZVX2Z2R5A1100T00
TZVX2Z2R5A1100T00 picture photo
Mfg. Part Number
TZVX2Z2R5A1100T00
Datasheet Download
TZVX2Z2R5A1100T00.pdf
Availability of TZVX2Z2R5A1100T00
QUANTITY
TZVX2Z2R5A1100T00 Order Process
Ship out your order
Specifications of TZVX2Z2R5A1100T00
Internal Part NumberEIS-TZVX2Z2R5A1100T00
Delivery TimeIn stock, ship TZVX2Z2R5A1100T00 today.
SeriesTZVX2Z2R5A
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZVX2Z2R5A1100T00
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZVX2Z2R, TZVX2Z2R5A1100T00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZVX2Z2R5A1100T00 Details Description
Related parts for TZVX2Z2R5A1100T00
CAP FILM 220PF 5% 50VDC 0805 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 100W datasheet.pdf
RES 57.6K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 470 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.3K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS W/PIN INLINE datasheet.pdf
RJI IP20 22/7;2,0M;FLEX datasheet.pdf
RES 0.324 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 1W 15V 33MA OUT datasheet.pdf
BOARDMOUNT QIKMATE PIN A datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD datasheet.pdf