Hirose Electric Co Ltd U.FL-2LP-066J1-A-(900)
U.FL-2LP-066J1-A-(900) picture photo
Mfg. Part Number
U.FL-2LP-066J1-A-(900)
Brief Description
CABLE ASSEM UFL-UFL 250MM 1.32
Datasheet Download
U.FL-2LP-066J1-A-(900).pdf
Availability of U.FL-2LP-066J1-A-(900)
QUANTITY
U.FL-2LP-066J1-A-(900) Order Process
Ship out your order
Specifications of U.FL-2LP-066J1-A-(900)
Internal Part NumberEIS-U.FL-2LP-066J1-A-(900)
2nd ConnectorU.FL
Length35.43" (900mm)
Cable Type1.32mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
ColorGray
FeaturesShielded
Operating Temperature-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)U.FL-2LP-066J1-A-(900)
Related LinksU.FL-2LP-06, U.FL-2LP-066J1-A-(900) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
U.FL-2LP-066J1-A-(900) Details Description
Related parts for U.FL-2LP-066J1-A-(900)
IC DCP QUAD 10K 64TP 24SOIC datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 24POS .100 30AU datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
COAX CABLE 2.4MM MALE/MALE 60" datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DP4T datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB datasheet.pdf
IC OP AMP 55V LN ZD 8SOIC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 66POS PIN datasheet.pdf
6800UF 16V 25X30MM 105C 5000H datasheet.pdf