Mechatronics Fan Group UF12AR12-BWLR
UF12AR12-BWLR picture photo
Mfg. Part Number
UF12AR12-BWLR
Manufacturer
Product Category
AC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC WIRE
Datasheet Download
UF12AR12-BWLR.pdf
Availability of UF12AR12-BWLR
QUANTITY
UF12AR12-BWLR Order Process
Ship out your order
Specifications of UF12AR12-BWLR
Internal Part NumberEIS-UF12AR12-BWLR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Fans, Thermal Management
FamilyAC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UF12AR12-BWLR
Related LinksUF12AR, UF12AR12-BWLR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
UF12AR12-BWLR Details Description
Related parts for UF12AR12-BWLR
FIXED IND 12NH 1A 60 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 19POS R/A datasheet.pdf
LAMP INCAND T-2.25 GAS NEO 14V datasheet.pdf
BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 20MM datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 550MW SOD323F datasheet.pdf
LCD TFT 7" 800X480 WHT W/CTLR datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 3A 120 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 6.3V X7S 0603 datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf