Mechatronics Fan Group UF60D12/23-BWHR
UF60D12/23-BWHR picture photo
Mfg. Part Number
UF60D12/23-BWHR
Manufacturer
Product Category
AC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 60X30MM 115/230V WIRE
Datasheet Download
UF60D12/23-BWHR.pdf
Availability of UF60D12/23-BWHR
QUANTITY
UF60D12/23-BWHR Order Process
Ship out your order
Specifications of UF60D12/23-BWHR
Internal Part NumberEIS-UF60D12/23-BWHR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5
Category Fans, Thermal Management
FamilyAC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UF60D12/23-BWHR
Related LinksUF60D12, UF60D12/23-BWHR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
UF60D12/23-BWHR Details Description
Related parts for UF60D12/23-BWHR
IC OPAMP GP 1.3MHZ 14TSSOP datasheet.pdf
TRIAC 800V 4A DPAK datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 3.8A 25 MOHM TH datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS R/A 30GOLD datasheet.pdf
LED CBI 3MM 1X4-LEVEL YLW/GREEN datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 630V NP0 1206 datasheet.pdf