Artesyn Embedded Technologies UMP1T-S2D-S2E-S2Q-S2Q-30-A
UMP1T-S2D-S2E-S2Q-S2Q-30-A picture photo
Mfg. Part Number
UMP1T-S2D-S2E-S2Q-S2Q-30-A
Datasheet Download
UMP1T-S2D-S2E-S2Q-S2Q-30-A.pdf
Availability of UMP1T-S2D-S2E-S2Q-S2Q-30-A
QUANTITY
UMP1T-S2D-S2E-S2Q-S2Q-30-A Order Process
Ship out your order
Specifications of UMP1T-S2D-S2E-S2Q-S2Q-30-A
Internal Part NumberEIS-UMP1T-S2D-S2E-S2Q-S2Q-30-A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UMP1T-S2D-S2E-S2Q-S2Q-30-A
UMP1T-S2D-S2E-S2Q-S2Q-30-A Details Description
Related parts for UMP1T-S2D-S2E-S2Q-S2Q-30-A
CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 120W 12.0V NEG SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 53POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
VHDM 6ROW ADV. MATE SIGNL END BP datasheet.pdf
FERRITE CORE PQ 2.4UH N92 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAP FILM 220NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf