Artesyn Embedded Technologies UMP1T-S2E-S2L-S2Q-S2Q-S2Q-40-A
UMP1T-S2E-S2L-S2Q-S2Q-S2Q-40-A picture photo
Mfg. Part Number
UMP1T-S2E-S2L-S2Q-S2Q-S2Q-40-A
Datasheet Download
UMP1T-S2E-S2L-S2Q-S2Q-S2Q-40-A.pdf
Availability of UMP1T-S2E-S2L-S2Q-S2Q-S2Q-40-A
QUANTITY
UMP1T-S2E-S2L-S2Q-S2Q-S2Q-40-A Order Process
Ship out your order
Specifications of UMP1T-S2E-S2L-S2Q-S2Q-S2Q-40-A
Internal Part NumberEIS-UMP1T-S2E-S2L-S2Q-S2Q-S2Q-40-A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UMP1T-S2E-S2L-S2Q-S2Q-S2Q-40-A
UMP1T-S2E-S2L-S2Q-S2Q-S2Q-40-A Details Description
Related parts for UMP1T-S2E-S2L-S2Q-S2Q-S2Q-40-A
MOSFET 2P-CH 20V 4.3A MICRO8 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 12MHZ RRO 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP datasheet.pdf
CONN MAG-MATE 23-27AWG .250 datasheet.pdf
Crystal 27.0000MHz 30ppm 8pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 84.5K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 600 OHM 12W datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS JAM NUT SKT datasheet.pdf