Sensata Technologies/Airpax UPG11-36350-15
UPG11-36350-15 picture photo
Mfg. Part Number
UPG11-36350-15
Datasheet Download
UPG11-36350-15.pdf
Availability of UPG11-36350-15
QUANTITY
UPG11-36350-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of UPG11-36350-15
Internal Part NumberEIS-UPG11-36350-15
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UPG11-36350-15
Related LinksUPG11-3, UPG11-36350-15 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
UPG11-36350-15 Details Description
Related parts for UPG11-36350-15
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC CONVERTER RMS-DC PREC 8MSOP datasheet.pdf
CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
CAP FILM 12UF 10% 450VDC RADIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 35V X5R 0805 datasheet.pdf