Sensata Technologies/Airpax UPGF6-29848-19
UPGF6-29848-19 picture photo
Mfg. Part Number
UPGF6-29848-19
Datasheet Download
UPGF6-29848-19.pdf
Availability of UPGF6-29848-19
QUANTITY
UPGF6-29848-19 Order Process
Ship out your order
Specifications of UPGF6-29848-19
Internal Part NumberEIS-UPGF6-29848-19
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UPGF6-29848-19
Related LinksUPGF6-2, UPGF6-29848-19 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
UPGF6-29848-19 Details Description
Related parts for UPGF6-29848-19
IC FLASH 1MBIT 90NS 44PLCC datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 6.3V X7R 1206 datasheet.pdf
POWER STRP 19"15A 8OUT 15CRD BLK datasheet.pdf
TG4040 SHEET 300X300X3MM datasheet.pdf
RES 130K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 14.7K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
EVAL BOARD HMC342LC4 datasheet.pdf
CAP SUPER 1.5F 2.5V RADIAL datasheet.pdf
RP6 EXPANSION SET datasheet.pdf
CAP CER 1.9PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf