Sensata Technologies/Airpax UPGHF66-33699-50
UPGHF66-33699-50 picture photo
Mfg. Part Number
UPGHF66-33699-50
Datasheet Download
UPGHF66-33699-50.pdf
Availability of UPGHF66-33699-50
QUANTITY
UPGHF66-33699-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of UPGHF66-33699-50
Internal Part NumberEIS-UPGHF66-33699-50
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UPGHF66-33699-50
Related LinksUPGHF66-, UPGHF66-33699-50 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
UPGHF66-33699-50 Details Description
Related parts for UPGHF66-33699-50
CONN SOCKET PLCC 68POS TIN-LEAD datasheet.pdf
POT 25K OHM 1/4W CARBON LOG datasheet.pdf
HEX STANDOFF M2.5 ALUMINUM 20MM datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.7MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 8POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 100W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 50POS .050 SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES SMD 0.043 OHM 5% 1W 1206 datasheet.pdf