Tripp Lite UR050-006-24G
UR050-006-24G picture photo
Mfg. Part Number
UR050-006-24G
Brief Description
6' USB A TO MICRO B CABLE M/M
Datasheet Download
UR050-006-24G.pdf
Availability of UR050-006-24G
QUANTITY
UR050-006-24G Order Process
Ship out your order
Specifications of UR050-006-24G
Internal Part NumberEIS-UR050-006-24G
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UR050-006-24G
Related LinksUR050-, UR050-006-24G Datasheet, Tripp Lite Distributor
UR050-006-24G Details Description
Related parts for UR050-006-24G
CONN HEADER 50POS 3MM SMD 0.5MM datasheet.pdf
CAP POLYMER 82UF 20% 2.5V SMD datasheet.pdf
RES SMD 180 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPSTX2 0.05A 12V datasheet.pdf
RES SMD 3.9 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CAP CER 360PF 100V 1% BP 1206 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 31POS PIN datasheet.pdf
RES 500 OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS .100" datasheet.pdf
55A CABLE/DUAL 8/ LAR datasheet.pdf