Susumu URG2012L-223-L-T05
URG2012L-223-L-T05 picture photo
Mfg. Part Number
URG2012L-223-L-T05
Brief Description
RES SMD 22K OHM 0.01% 1/10W 0805
Datasheet Download
URG2012L-223-L-T05.pdf
Availability of URG2012L-223-L-T05
QUANTITY
URG2012L-223-L-T05 Order Process
Ship out your order
Specifications of URG2012L-223-L-T05
Internal Part NumberEIS-URG2012L-223-L-T05
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesURG Thin Film Chip Resistor
Featured ProductURG Series
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±0.01%
Power (Watts)0.1W, 1/10W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±2ppm/°C
Operating Temperature-20°C ~ 125°C
Package / Case0805 (2012 Metric)
Supplier Device Package0805
Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)URG2012L-223-L-T05
Related LinksURG2012L-, URG2012L-223-L-T05 Datasheet, Susumu Distributor
URG2012L-223-L-T05 Details Description
Related parts for URG2012L-223-L-T05
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
POT 500K OHM 2W CARBON R-LOG datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC FPGA 69 I/O 84CPGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
HDM BACKPLANE MOD CLOSED END datasheet.pdf
CAP TANT 1.0UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 13A D2PAK datasheet.pdf
762 TB PLU PLU WF HOOK/B datasheet.pdf
CAP CER 11PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
PR-33-REFLECTOR datasheet.pdf
CAP FILM 2500VDC 0.12UF RADIAL datasheet.pdf