Susumu URG3216L-223-L-T05
URG3216L-223-L-T05 picture photo
Mfg. Part Number
URG3216L-223-L-T05
Brief Description
RES SMD 22K OHM 0.01% 1/4W 1206
Datasheet Download
URG3216L-223-L-T05.pdf
Availability of URG3216L-223-L-T05
QUANTITY
URG3216L-223-L-T05 Order Process
Ship out your order
Specifications of URG3216L-223-L-T05
Internal Part NumberEIS-URG3216L-223-L-T05
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±0.01%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±2ppm/°C
Operating Temperature-20°C ~ 125°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)URG3216L-223-L-T05
Related LinksURG3216L-, URG3216L-223-L-T05 Datasheet, Susumu Distributor
URG3216L-223-L-T05 Details Description
Related parts for URG3216L-223-L-T05
FIXED IND 27UH 700MA 270 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC POE PD INTERFACE AUX 14-TSSOP datasheet.pdf
Crystal 13.5600MHz 30ppm 10pF 80 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS SKT datasheet.pdf
RES 2.94K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf