Amphenol Pcd USBFTV7SA2G20A
USBFTV7SA2G20A picture photo
Mfg. Part Number
USBFTV7SA2G20A
Manufacturer
Product Category
USB Cables
Brief Description
RECEPT CODING A 2.0M CORDSET A P
Datasheet Download
USBFTV7SA2G20A.pdf
Availability of USBFTV7SA2G20A
QUANTITY
USBFTV7SA2G20A Order Process
Ship out your order
Specifications of USBFTV7SA2G20A
Internal Part NumberEIS-USBFTV7SA2G20A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyUSB Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)USBFTV7SA2G20A
Related LinksUSBFTV7, USBFTV7SA2G20A Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
USBFTV7SA2G20A Details Description
Related parts for USBFTV7SA2G20A
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
LAPPING FILM ALUM OXIDE 5.0"DIA datasheet.pdf
2.0 WTW PANEL MOUNT WAFER ASSY datasheet.pdf
IPD M8 SHLD 3W SPST 2M datasheet.pdf
SHIELDFINGER1312ATYPE datasheet.pdf
Connector Receptacle 32 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf