Honeywell Sensing and Productivity Solutions V15T16-C1Z200
V15T16-C1Z200 picture photo
Mfg. Part Number
V15T16-C1Z200
Manufacturer
Product Category
Snap Action, Limit Switches
Brief Description
BASIC SWITCH V BASICS V15
Datasheet Download
V15T16-C1Z200.pdf
Availability of V15T16-C1Z200
QUANTITY
V15T16-C1Z200 Order Process
Ship out your order
Specifications of V15T16-C1Z200
Internal Part NumberEIS-V15T16-C1Z200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,200
Category Switches
FamilySnap Action, Limit Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V15T16-C1Z200
V15T16-C1Z200 Details Description
Related parts for V15T16-C1Z200
CARDEDGE 72POS DL .156 BLK LOPRO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SENS 75PSI 22MM 3/8-24 UNF 1-5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RES 105K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 1A 120V datasheet.pdf
CONN ARRAY MALE 528POS SMD datasheet.pdf
IC DDR1 512M 166MHZ 60BGA datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.15A 4UDFN datasheet.pdf