Honeywell Sensing and Productivity Solutions V15T16-CZ200-000-1
V15T16-CZ200-000-1 picture photo
Mfg. Part Number
V15T16-CZ200-000-1
Brief Description
BASIC SWITCH V BASICS V15
Datasheet Download
V15T16-CZ200-000-1.pdf
Availability of V15T16-CZ200-000-1
QUANTITY
V15T16-CZ200-000-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of V15T16-CZ200-000-1
Internal Part NumberEIS-V15T16-CZ200-000-1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Switches
FamilySnap Action, Limit Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V15T16-CZ200-000-1
V15T16-CZ200-000-1 Details Description
Related parts for V15T16-CZ200-000-1
IC GATE NAND 2CH 4-INP 14-DIP datasheet.pdf
CAP CER 1.2UF 10V X5R 0805 datasheet.pdf
RES SMD 8.25K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
FAN AXIAL 92.5X38MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
FITS 1-1/4IN ROUND 16-18 GA TUBE datasheet.pdf
FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 EXTEND 48POS datasheet.pdf
CONN SOCKET .100" 16POS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf