Vishay Semiconductor/Diodes Division V30DM120-M3/I
V30DM120-M3/I picture photo
Mfg. Part Number
V30DM120-M3/I
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Single
Brief Description
DIODE SCHOTTKY
Datasheet Download
V30DM120-M3/I.pdf
Availability of V30DM120-M3/I
QUANTITY
V30DM120-M3/I Order Process
Ship out your order
Specifications of V30DM120-M3/I
Internal Part NumberEIS-V30DM120-M3/I
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Single
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V30DM120-M3/I
Related LinksV30DM1, V30DM120-M3/I Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
V30DM120-M3/I Details Description
Related parts for V30DM120-M3/I
IC REG LDO 5V 0.25A/0.1A 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 EYELET datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONV DC-DC DUAL 5.0/1.8V 30A SMD datasheet.pdf
RES SMD 620K OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/SKTS datasheet.pdf
SWITCH ROLLER LEVER ASSMBLY datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 70POS DR LOW P datasheet.pdf