FFF V503315000J0G
V503315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
V503315000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB PLU PLU FIXED
Datasheet Download
V503315000J0G.pdf
Availability of V503315000J0G
QUANTITY
V503315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V503315000J0G
Internal Part NumberEIS-V503315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package215
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V503315000J0G
Related LinksV50331, V503315000J0G Datasheet, FFF Distributor
V503315000J0G Details Description
Related parts for V503315000J0G
CONN EDGECARD 120PS R/A .050 DIP datasheet.pdf
IC 4BIT BINARY FILL ADDER 16-DIP datasheet.pdf
LED CBI 3MM QUAD YLW,RED,YLW,GRN datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONN FORK BLOCK INSUL #8 100PC datasheet.pdf
CONN BOARD STKR HDR 10POS 2.54MM datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
CAP FILM 6800PF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf
RES 100 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 3.65K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf