FFF V513315000J0G
V513315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
V513315000J0G
Brief Description
381 TB PLU PLU FIXED
Datasheet Download
V513315000J0G.pdf
Availability of V513315000J0G
QUANTITY
V513315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V513315000J0G
Internal Part NumberEIS-V513315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V513315000J0G
Related LinksV51331, V513315000J0G Datasheet, FFF Distributor
V513315000J0G Details Description
Related parts for V513315000J0G
CONN ADAPT JACK-JACK SMA 50 OHM datasheet.pdf
TERM RING VYL 16-14AWG #8 datasheet.pdf
IC 12 BIT DAC P/O 20-SOIC datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GATE DRIVER 8SOIC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION datasheet.pdf
6P 8C 2W VERT XCHD LEFT WK datasheet.pdf
MOD THYRISTOR DIODE 60A SF1 datasheet.pdf