FFF V513315100J0G
V513315100J0G picture photo
Mfg. Part Number
V513315100J0G
Brief Description
381 TB PLU PLU WF FIXED
Datasheet Download
V513315100J0G.pdf
Availability of V513315100J0G
QUANTITY
V513315100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V513315100J0G
Internal Part NumberEIS-V513315100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V513315100J0G
Related LinksV51331, V513315100J0G Datasheet, FFF Distributor
V513315100J0G Details Description
Related parts for V513315100J0G
CAP CER 33PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
RES 5.6 OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32QFN datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 590MA 483 MOHM datasheet.pdf
DUBOX datasheet.pdf
RES SMD 3.01 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 33NF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf