FFF V520315100J0G
V520315100J0G picture photo
Mfg. Part Number
V520315100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB PLU PLU WF FIXED
Datasheet Download
V520315100J0G.pdf
Availability of V520315100J0G
QUANTITY
V520315100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V520315100J0G
Internal Part NumberEIS-V520315100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V520315100J0G
Related LinksV52031, V520315100J0G Datasheet, FFF Distributor
V520315100J0G Details Description
Related parts for V520315100J0G
IC SUPERVISOR MPU 2.92V 8-SOIC datasheet.pdf
IC CLK MULT PLL STD DRV 16-SOIC datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 512X9X2 20NS 64QFP datasheet.pdf
TVS DIODE 128VWM 207VC SMC datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 36-72VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.047" NYLON 5.21MM datasheet.pdf
Connector Receptacle 5 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf