FFF V521515100J0G
V521515100J0G picture photo
Mfg. Part Number
V521515100J0G
Brief Description
508 TB PL PL FIXED/T WF
Datasheet Download
V521515100J0G.pdf
Availability of V521515100J0G
QUANTITY
V521515100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V521515100J0G
Internal Part NumberEIS-V521515100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V521515100J0G
Related LinksV52151, V521515100J0G Datasheet, FFF Distributor
V521515100J0G Details Description
Related parts for V521515100J0G
CONN HEADER .100 SINGL STR 12POS datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC 0.053DIA GOLD datasheet.pdf
RES 15K OHM 2W 10% AXIAL datasheet.pdf
IC BUS BUFF TRI-ST QD 14TSSOP datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 1MHZ 14DIP datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10V 20% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 80MA SC70-5 datasheet.pdf
TAPE POLY FOAM 1" X 5YD datasheet.pdf
CONN FPC TOP 14POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf