FFF V722325000J0G
V722325000J0G picture photo
Mfg. Part Number
V722325000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOC WF VERTICAL
Datasheet Download
V722325000J0G.pdf
Availability of V722325000J0G
QUANTITY
V722325000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V722325000J0G
Internal Part NumberEIS-V722325000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package140
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V722325000J0G
Related LinksV72232, V722325000J0G Datasheet, FFF Distributor
V722325000J0G Details Description
Related parts for V722325000J0G
FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM datasheet.pdf
Connector Receptacle 68 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP MICA 2400PF 5% 500V RADIAL datasheet.pdf
FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT datasheet.pdf
CAP CER 0.027UF 50V NP0 2220 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf