FFF V824515100J0G
V824515100J0G picture photo
Mfg. Part Number
V824515100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB PLU PLU WF/NUT
Datasheet Download
V824515100J0G.pdf
Availability of V824515100J0G
QUANTITY
V824515100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V824515100J0G
Internal Part NumberEIS-V824515100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V824515100J0G
Related LinksV82451, V824515100J0G Datasheet, FFF Distributor
V824515100J0G Details Description
Related parts for V824515100J0G
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC datasheet.pdf
RES SMD 4.53K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 294 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/32W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
PANEL FRONT 22.7X19X0.5" GREY datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25.3MM 200VAC WIRE datasheet.pdf
RES 110K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 16 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
LED PANEL SNAP-IN YLW 585NM DIFF datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 41POS WALL MNT SKT datasheet.pdf