FFF V918515000J0G
V918515000J0G picture photo
Mfg. Part Number
V918515000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB PL PL FIXED/TYPE
Datasheet Download
V918515000J0G.pdf
Availability of V918515000J0G
QUANTITY
V918515000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V918515000J0G
Internal Part NumberEIS-V918515000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package15
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V918515000J0G
Related LinksV91851, V918515000J0G Datasheet, FFF Distributor
V918515000J0G Details Description
Related parts for V918515000J0G
CAP FILM 0.68UF 20% 275VAC RAD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V 77A TO-220AB datasheet.pdf
CAP MICA 30PF 5% 500V RADIAL datasheet.pdf
EYEPIECES DSW 15X datasheet.pdf
IC DVR CURRENT SENSE 1CH D2PAK-5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
RES 4.99 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 95.3 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 121 OHM 1% 10W datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
CONN HSNG RCPT 4POS PNL MNT MALE datasheet.pdf
CONN FFC FPC TOP 23POS 1MM R/A datasheet.pdf