Murata Electronics North America VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ
VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ picture photo
Mfg. Part Number
VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ
Datasheet Download
VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ.pdf
Availability of VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ, we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ, Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ Order Process
Ship out your order
Specifications of VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ
Internal Part NumberEIS-VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ
Delivery TimeIn stock, ship VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ today.
SeriesVC-MQW117A897M-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksVC-MQW117A89, VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ Details Description
Related parts for VC-MQW117A897M-MRT 897MHZ
INSUL SLEEVE BLUE 18-.068/.113 datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 3.15KV RADIAL datasheet.pdf
Connector Receptacle 8 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
FIXED IND 1.45MH 140MA 6 OHM TH datasheet.pdf
SL-SMT5.08/19/180LF 3.2 BK datasheet.pdf
RES 330 OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.15UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
VINYL TUBING .75 19.1MM BLACK datasheet.pdf