FFF VC04015A00J0G
VC04015A00J0G picture photo
Mfg. Part Number
VC04015A00J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOCKET VER WF 3/T
Datasheet Download
VC04015A00J0G.pdf
Availability of VC04015A00J0G
QUANTITY
VC04015A00J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VC04015A00J0G
Internal Part NumberEIS-VC04015A00J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VC04015A00J0G
Related LinksVC0401, VC04015A00J0G Datasheet, FFF Distributor
VC04015A00J0G Details Description
Related parts for VC04015A00J0G
IC RING TONE GENERATOR 14-SOIC datasheet.pdf
TRIAC 400V 10A TO220 datasheet.pdf
SENSOR 2000PSI M12-1.0 6G 4.5V datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC REG LDO 2.85V 0.2A 6WLP datasheet.pdf