FFF VC06015100J0G
VC06015100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VC06015100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOCKET WF VER A/T
Datasheet Download
VC06015100J0G.pdf
Availability of VC06015100J0G
QUANTITY
VC06015100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VC06015100J0G
Internal Part NumberEIS-VC06015100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package45
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VC06015100J0G
Related LinksVC0601, VC06015100J0G Datasheet, FFF Distributor
VC06015100J0G Details Description
Related parts for VC06015100J0G
IC CONTROLR 32-CH HDLC 160-MQFP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 400MA SOT-223 datasheet.pdf
CAP CER 1.5PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5.5MHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
CONN HEADR 32POS .100" DUAL ROW datasheet.pdf
ACT ARM ADJUSTBL FOR LIMITS datasheet.pdf
RES 499 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD datasheet.pdf
LED INDUS STAR WHT 4000K 75CRI datasheet.pdf
CONN PLUG 61POS INLINE PIN RA datasheet.pdf
FIXED IND 2.2NH 380MA 300 MOHM datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf