FFF VC11005B00J0G
VC11005B00J0G picture photo
Mfg. Part Number
VC11005B00J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOC RA PCB/UP 3/T
Datasheet Download
VC11005B00J0G.pdf
Availability of VC11005B00J0G
QUANTITY
VC11005B00J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VC11005B00J0G
Internal Part NumberEIS-VC11005B00J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VC11005B00J0G
Related LinksVC1100, VC11005B00J0G Datasheet, FFF Distributor
VC11005B00J0G Details Description
Related parts for VC11005B00J0G
CONN HEADER 2MM SNGL R/A 26POS datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
IC MOD QUAD 3000-4000MHZ 24LFCSP datasheet.pdf
IC VOLT SUPERVISOR 10-MSOP datasheet.pdf
FUSE 500A 690V 1/80 AR UC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf