FFF VC16005000J0G
VC16005000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VC16005000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOCKET RA A/TYPE
Datasheet Download
VC16005000J0G.pdf
Availability of VC16005000J0G
QUANTITY
VC16005000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VC16005000J0G
Internal Part NumberEIS-VC16005000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Part NumberAnytek Integration 02/Apr/2015
Standard Package10
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VC16005000J0G
Related LinksVC1600, VC16005000J0G Datasheet, FFF Distributor
VC16005000J0G Details Description
Related parts for VC16005000J0G
LED RED CLEAR TO236-3 SMD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" WW datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 3.3K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 1.62K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 976 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD datasheet.pdf
IC REG CTRLR FLYBK ISO 16TQFN datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC datasheet.pdf