Murata Electronics North America VCM18RN260DS
VCM18RN260DS picture photo
Mfg. Part Number
VCM18RN260DS
Datasheet Download
VCM18RN260DS.pdf
Availability of VCM18RN260DS
QUANTITY
VCM18RN260DS Order Process
Ship out your order
Specifications of VCM18RN260DS
Internal Part NumberEIS-VCM18RN260DS
Delivery TimeIn stock, ship VCM18RN260DS today.
SeriesVCM18RN
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-VCM18RN260DS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksVCM18R, VCM18RN260DS Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
VCM18RN260DS Details Description
Related parts for VCM18RN260DS
CONN IDT FEMALE BLACK .200 AWG22 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 32V datasheet.pdf
RES MO 1W 18K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 24"L X 24"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONN R/A PLUG 9PIN SLD CUP datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 152 TYP datasheet.pdf
500 TB SPRING PLUG F/NUT datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.3A DL 8XDFN datasheet.pdf