Murata Electronics North America VCM21R180A151PTM00-50/T251
VCM21R180A151PTM00-50/T251 picture photo
Mfg. Part Number
VCM21R180A151PTM00-50/T251
Datasheet Download
VCM21R180A151PTM00-50/T251.pdf
Availability of VCM21R180A151PTM00-50/T251
QUANTITY
VCM21R180A151PTM00-50/T251 Order Process
Ship out your order
Specifications of VCM21R180A151PTM00-50/T251
Internal Part NumberEIS-VCM21R180A151PTM00-50/T251
Delivery TimeIn stock, ship VCM21R180A151PTM00-50/T251 today.
SeriesVCM21R180A151PT
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD0805
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-VCM21R180A151PTM00-50/T251
MURATA Product CategoryMURATA Components
VCM21R180A151PTM00-50/T251 Details Description
Related parts for VCM21R180A151PTM00-50/T251
TRANS PREBIAS NPN 150MW SOT523 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES CURRENT SENSE .182 OHM 3W 1% datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W datasheet.pdf
RES 176K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 91 OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 20 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 14DIP datasheet.pdf
CIR BRKR 15A 32VDC ROCKER datasheet.pdf