FFF VD02315000J0G
VD02315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VD02315000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
VD02315000J0G.pdf
Availability of VD02315000J0G
QUANTITY
VD02315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VD02315000J0G
Internal Part NumberEIS-VD02315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package620
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VD02315000J0G
Related LinksVD0231, VD02315000J0G Datasheet, FFF Distributor
VD02315000J0G Details Description
Related parts for VD02315000J0G
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 150V 0605 datasheet.pdf
IC FIFO 131X18 15NS 128QFP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 8POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
RES SMD 23.2K OHM 0.15W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS .100" GOLD datasheet.pdf
PLAS FRONT NUT FOR CKB CONN datasheet.pdf
D SUB MA ANG 3W3_25A PL3_BRACKET datasheet.pdf
FIXED IND 12NH 160MA 2 OHM SMD datasheet.pdf