FFF VD08315000J0G
VD08315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VD08315000J0G
Brief Description
381 TB PLUGGABLE PLUG
Datasheet Download
VD08315000J0G.pdf
Availability of VD08315000J0G
QUANTITY
VD08315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VD08315000J0G
Internal Part NumberEIS-VD08315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package210
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VD08315000J0G
Related LinksVD0831, VD08315000J0G Datasheet, FFF Distributor
VD08315000J0G Details Description
Related parts for VD08315000J0G
CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 54POS datasheet.pdf
TRIMMER 50 OHM 0.25W SMD datasheet.pdf