FFF VD08315200J0G
VD08315200J0G picture photo
Mfg. Part Number
VD08315200J0G
Brief Description
381 TB PLUGGABLE PLUG WF
Datasheet Download
VD08315200J0G.pdf
Availability of VD08315200J0G
QUANTITY
VD08315200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VD08315200J0G
Internal Part NumberEIS-VD08315200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VD08315200J0G
Related LinksVD0831, VD08315200J0G Datasheet, FFF Distributor
VD08315200J0G Details Description
Related parts for VD08315200J0G
CAP CER 0.1UF 25V Y5V 0603 datasheet.pdf
CAP CER 91PF 200V NP0 1210 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
RES 1.62K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 31POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28V 16.5A 450W datasheet.pdf
RES SMD 3.83K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
POE GIGA MINIMC TX/LX-CWDM-SM datasheet.pdf
SWITCH DIP datasheet.pdf
CAP FILM 5600PF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf