FFF VE08315000J0G
VE08315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VE08315000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
VE08315000J0G.pdf
Availability of VE08315000J0G
QUANTITY
VE08315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VE08315000J0G
Internal Part NumberEIS-VE08315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package380
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VE08315000J0G
Related LinksVE0831, VE08315000J0G Datasheet, FFF Distributor
VE08315000J0G Details Description
Related parts for VE08315000J0G
IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8SO datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP datasheet.pdf
Z-PACK F.CODING KEY datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
LAPPING FLM ALUM OXIDE 11"X8.5" datasheet.pdf
SC-SMT 3.81/02/180LF 3.2 BK datasheet.pdf
Connector Socket 3 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 1.5A 100 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
IC DAC 8-BIT VOUT 16MSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf